5 maja 2026

Konferencja Izby Gospodarczej Urządzeń OZE

W Toruniu odbyła się konferencja Izby Gospodarczej Urządzeń OZE poświęcona przyszłości polskiego przemysłu technologii grzewczych i odnawialnych źródeł energii. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli administracji państwowej, producentów urządzeń grzewczych, ekspertów technicznych oraz reprezentantów branży OZE.

W konferencji udział wzięli m. in.: Krzysztof Bosak, dr Konrad Wojnarowski – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Energii, dr Adam Nocoń – Prezes IGU OZE, Miłosz Włodarczyk – Elektrodynamika.

Konferencję poprzedziło Walne Zgromadzenie Członków IGU OZE, podczas którego dr Adam Nocoń został jednogłośnie wybrany na Prezesa IGU OZE na trzecią kadencję.

W trakcie zebrania odznaką Stella Magna Artibus Technicis przyznaną przez Stowarzyszenie Kominy Polskie uhonorowany został Prezes IGU OZE  – dr Adam Nocoń.