Konferencja Izby Gospodarczej Urządzeń OZE
W Toruniu odbyła się konferencja Izby Gospodarczej Urządzeń OZE poświęcona przyszłości polskiego przemysłu technologii grzewczych i odnawialnych źródeł energii. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli administracji państwowej, producentów urządzeń grzewczych, ekspertów technicznych oraz reprezentantów branży OZE.
W konferencji udział wzięli m. in.: Krzysztof Bosak, dr Konrad Wojnarowski – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Energii, dr Adam Nocoń – Prezes IGU OZE, Miłosz Włodarczyk – Elektrodynamika.
Konferencję poprzedziło Walne Zgromadzenie Członków IGU OZE, podczas którego dr Adam Nocoń został jednogłośnie wybrany na Prezesa IGU OZE na trzecią kadencję.
W trakcie zebrania odznaką Stella Magna Artibus Technicis przyznaną przez Stowarzyszenie Kominy Polskie uhonorowany został Prezes IGU OZE – dr Adam Nocoń.




Stowarzyszenie „Kominy Polskie” © 2016–2026 | Polityka Prywatności









